UBYTOVÁNÍ v rodinném penzionu s bazénem A sklepem s víny z vlastních vinic

O nás

Ubytování v příjemném rodinném penzionu v srdci moravského Slovácka

V našem penzionu vám nabízíme ubytování v klidné lokalitě malebné jihomoravské vesnice Šardice obklopené vinicemi a poli s výhledem do okolní krajiny. V penzionu je vám navíc k dispozici: 12 dvoulůžkových pokojů a 3 třílůžkové pokoje s výhledem do okolní krajiny, všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC + pro větší skupinu nad 33 osob zajistíme ubytování i ve vedlejším sklípku (max. 14 osob)

Vinařství

Pěstování révy a výrobě kvalitních moravských vín se věnujeme již po tři generace.

Naše vína vyrábíme výhradně z vlastní produkce vinice v Šardicích na jižní Moravě. Vinice se nachází na jižním svahu trati Kameny, kde jsou ideální podmínky pro pěstování a zrání révy.

Pěstujeme 15 odrůd révy vinné a v Penzionu Šardice máte možnost ochutnat všechna naše kvalitní vína, včetně oceňovaných na výstavách.

Skvělé místo pro rodinné oslavy a přátelská setkání

Rodinná oslava a hostina

V našem penzionu Vám rádi připravíme hostinu v restauraci penzionu nebo v našem sklípku, který se nachází přímo pod penzionem. Možnost dalšího občerstvení je v naší zahradě.

Vaše menu

Pohoštění a zábava

Zajistíme pro Vás klasické či netradiční menu dle vašich požadavků. Dále zajistíme hudbu (cimbálová, harmonikář), případně i výzdobu. Vše dle domluvy.

Pro firmy

Školící místnost

K dispozici školící místnost s možností až 40 míst k sezení. Možnost zapůjčení projektoru, projekčního plátna a flipchartu.

Cena pronájmu 600 Kč / hodina.

Možnost coffeebreaku:

Pro vaši firemní akci můžete také využít ubytování přímo v našem penzionu.